Armando: Seestuck - druk op plexiglas - gesigneerd - oplage 25 ex. - 2015

Armando: Seestuck - druk op plexiglas - gesigneerd - oplage 25 ex. - 2015 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 196,00

Andere items

Armando: Seestuck - druk op plexiglas - gesigneerd - oplage 25 ex. - 2015 kopen? Bied vanaf 1!Armando: Seestuck - druk op plexiglas - gesigneerd - oplage 25 ex. - 2015 kopen? Bied vanaf 1!Armando: Seestuck - druk op plexiglas - gesigneerd - oplage 25 ex. - 2015 kopen? Bied vanaf 1!Armando: Seestuck - druk op plexiglas - gesigneerd - oplage 25 ex. - 2015 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstvos

66 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Een prachtig gesigneerd werk van Armando op plexiglas uit een beperkte oplage van slechts 25 stuks.Geeft  een verrassend effect afhankelijk van de lichtval.

Titel: Seestück
Techniek: gemengde techniek op plexiglas.
Jaar: 2015
Oplage: 25 stuks (8/25)
Afm. plexiglas: 50 x 60 cm
Afm. beeld: 40 x 50 cm
Met stift genummerd en gesigneerd door de kunstenaar.
Conditie: beeld in perfecte conditie!

Kan alleen worden verzonden!

Dit item is verkocht voor 196,00

Starttijd:25-09-2015 om 22:07
Eindtijd:30-09-2015 om 22:17

Biedingen (21):

Carlier
30 sep. / 22:11
€ 196
Migdale1
30 sep. / 22:04
€ 186
jagoed
30 sep. / 22:02
€ 176
Migdale1
30 sep. / 22:02
€ 175
jagoed
30 sep. / 22:00
€ 165
Wim47
30 sep. / 21:57
€ 155
Migdale1
30 sep. / 21:42
€ 145
Wim47
30 sep. / 21:39
€ 135
Migdale1
30 sep. / 08:35
€ 125
modernekunstonline
30 sep. / 08:35
€ 120
Migdale1
29 sep. / 23:23
€ 110
9554
29 sep. / 23:23
€ 100
Migdale1
27 sep. / 13:35
€ 65
kruit234
27 sep. / 13:35
€ 60
Migdale1
27 sep. / 13:35
€ 35
kruit234
27 sep. / 13:35
€ 30
Migdale1
26 sep. / 00:07
€ 17
wgglaud2
26 sep. / 00:07
€ 15
wgglaud2
25 sep. / 23:12
€ 5
pjtr
25 sep. / 23:08
€ 3
barb52
25 sep. / 22:43
€ 1