Armando 'Waldrand' - giclée, oplage 50, handgesigneerd, 2013

Armando 'Waldrand' - giclée, oplage 50, handgesigneerd, 2013 kopen? Bied vanaf 189!

Verkoopprijs: € 189,00

Andere items

Armando 'Waldrand' - giclée, oplage 50, handgesigneerd, 2013 kopen? Bied vanaf 189!Armando 'Waldrand' - giclée, oplage 50, handgesigneerd, 2013 kopen? Bied vanaf 189!

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando (1929)
"Waldrand"

Kunstenaar: Armando
Titel: "Waldrand"
Jaar: 2013
Techniek: Giclée op handgeschept katoenpapier
Oplage: 9 / 50
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Afmetingen beeld: 49 x 55 cm
Afmetingen blad: 56 x 61 cm
Conditie: In uitstekende staat (nooit ingelijst)

Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Ander EU landen

Dit item is verkocht voor 189,00

Starttijd:13-03-2014 om 22:07
Eindtijd:18-03-2014 om 22:07

Biedingen (1):

CecielMercus
17 mrt. / 15:17
€ 189