Armando - 'Wolken' 2016 Giclee e.a.

Armando - 'Wolken' 2016 Giclee e.a. kopen? Bied vanaf 200!
Armando - 'Wolken' 2016 Giclee e.a. kopen? Bied vanaf 200!Armando - 'Wolken' 2016 Giclee e.a. kopen? Bied vanaf 200!Armando - 'Wolken' 2016 Giclee e.a. kopen? Bied vanaf 200!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2016
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Armando(1929-2018)

"Wolken"

Giclee op handgeschept katoenpapier

Gesigneerd: rechtsonder met potlood
                             linksonder: e.a.

Oplage: 30/30
Jaar: 2016
Afmetingen blad : 63,0 × 61,0 cm

in zeer goede staat

Starttijd:30-06-2022 om 23:40
Eindtijd:14-07-2022 om 22:00
Openingsbod € 200
ObjectlocatieLISSE, Nederland