Armando - 'Wolken' - Giclee - Gesigneerde multiple - 2015 - Verkocht

Armando - 'Wolken' - Giclee - Gesigneerde multiple - 2015 kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 145,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Armando - 'Wolken' - Giclee - Gesigneerde multiple - 2015 kopen? Bied vanaf 145!Armando - 'Wolken' - Giclee - Gesigneerde multiple - 2015 kopen? Bied vanaf 145!Armando - 'Wolken' - Giclee - Gesigneerde multiple - 2015 kopen? Bied vanaf 145!Armando - 'Wolken' - Giclee - Gesigneerde multiple - 2015 kopen? Bied vanaf 145!Armando - 'Wolken' - Giclee - Gesigneerde multiple - 2015 kopen? Bied vanaf 145!Armando - 'Wolken' - Giclee - Gesigneerde multiple - 2015 kopen? Bied vanaf 145!Armando - 'Wolken' - Giclee - Gesigneerde multiple - 2015 kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door  Contart

28 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Dit betreft een genummerd exemplaar binnen de oplage!

Titel: 'Wolken'

Techniek: Giclee op handgeschept katoenpapier

Signatuur: Handgesigneerd met potlood

Oplage: 30 - exemplaar 8/30, genummerd met de hand in potlood

Jaar: 2015

Afmetingen blad: 50,0 x 50,0 cm

Afmetingen beeld: 63,0 x 61,0 cm

Conditie: In absolute nieuwstaat. Authenticiteit gegarandeerd.

Verzending als afhaling mogelijk.

Indien u opteert voor verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd.

Aarzel niet om me te contacteren.

Dit item is verkocht voor 145,00
Starttijd:07-03-2017 om 14:34
Eindtijd:13-03-2017 om 21:34
animacura2
13 mrt. / 19:56
€ 145