Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks

Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Grafics
FA. (10)

93 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2016
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Giclée van Armando(1929-2018)  in kleur uit 2016.Ëén van de mooiste .Wordt nog
maar weinig aangeboden.
Op stevig hoog kwalitatief papier (structuurfout ,Zie beschrijving boven .Na inlijsten niet te zien, zie ook  foto. )
Oplage van 30 exemplaren.Dit is exemplaar  is niet genummerd ,wel handgesigneerd.
 Is niet ingelijst geweest.

Niet gelijst geweest , Re rand vertoond  strook  van ca 2 cm oneffenheid in de witte rand van het  papier  over de hele lengte.Hoeft na inlijsten geen bezwaar te zijn..Zie foto

Starttijd:12-02-2022 om 12:10
Eindtijd:19-02-2022 om 22:45
Openingsbod€ 250
AfhalenNee is niet mogelijk
Objectlocatie Markelo, Nederland