Armando - Zonder titel

Armando - Zonder titel kopen? Bied vanaf 145!
Armando - Zonder titel kopen? Bied vanaf 145!Armando - Zonder titel kopen? Bied vanaf 145!Armando - Zonder titel kopen? Bied vanaf 145!Armando - Zonder titel kopen? Bied vanaf 145!Armando - Zonder titel kopen? Bied vanaf 145!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A
Het is mogelijk het werk vooraf te bezichtigen en te beoordelen @dabra_art.

Uiteraard door de kunstenaar met de hand gesigneerd en voorzien van certificaat van echtheid.

Links onder (zie foto’s) vouw in het blad, valt weg bij inlijsten. Verder is goede staat.

Starttijd:01-10-2022 om 19:29
Eindtijd:10-10-2022 om 22:10
Openingsbod € 145
ObjectlocatieZoetermeer ,  Nederland