FA. (1)

Armando, -Die Blume- Giclée, handgesigneerd/genummerd, 2015, Slechts 30 exempl.

Armando, -Die Blume- Giclée, handgesigneerd/genummerd, 2015, Slechts 30 exempl. kopen? Bied vanaf 169!
Armando, -Die Blume- Giclée, handgesigneerd/genummerd, 2015, Slechts 30 exempl. kopen? Bied vanaf 169!Armando, -Die Blume- Giclée, handgesigneerd/genummerd, 2015, Slechts 30 exempl. kopen? Bied vanaf 169!Armando, -Die Blume- Giclée, handgesigneerd/genummerd, 2015, Slechts 30 exempl. kopen? Bied vanaf 169!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando.

Mooie, kleurrijke en grote glicee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.

 Titel: Die Blume.

 Jaar: 2015.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Materiaal: Glicee op handgeschept  katoenpapier.

Afmetingen blad: 63 cm. bij 61 cm.

Afmetingen beeld: 50 cm. bij 50 cm.

Oplage: Slechts 30 stuks. Dit is  25 / 30

Ingelijst: nee.

Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.

Deze foto's zijn een stuk donkerder dan het echte werk.

Starttijd:10-02-2018 om 16:37
Eindtijd:16-02-2018 om 20:37
Openingsbod€ 169
Objectlocatievoorschoten, Nederland