ARMANDO Gr Giclee BEINE Handgesigneerd - Verkocht

ARMANDO  Gr Giclee    BEINE  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 165,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige grote kleurengiclee van Armando

afm blad  61x43 cm  in nieuwstaat

handgesigneerd  EA exemplaar

wordt geleverd met echtheidscertificaat

Dit item is verkocht voor 165,00
Starttijd:25-11-2017 om 09:35
Eindtijd:02-12-2017 om 20:35
fiety
02 dec. / 15:36
€ 165