ARMANDO Gr.Giclee DE BLOEM Handgesigneerd OPLAGE SLECHTS 30 EXEMPLAREN!!! - Verkocht

ARMANDO  Gr.Giclee   DE BLOEM  Handgesigneerd  OPLAGE SLECHTS 30 EXEMPLAREN!!! kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 195,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie en grote Giclee van Armando uit 2015

Afmeting blad  63x61 cm  in perfecte staat

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 30 EX

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:12-01-2017 om 13:40
Eindtijd:17-01-2017 om 21:40
Maykeb
15 jan. / 19:55
€ 195