Armando : Litho - Verkocht

Armando : Litho  kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando Litho

Titel: 4 bomen

2004

16/50

38 x 52 cm

in prima staat

gesigneerd

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:23-02-2013 om 16:09
Eindtijd:02-03-2013 om 16:09
kip
01 mrt. / 22:10
€ 275