Armando. -ZURÜCK- Glicee op katoenpapier.2016. Gesigneerd. Slechts 30 exemplaren - Verkocht

Armando. -ZURÜCK- Glicee op katoenpapier.2016. Gesigneerd. Slechts 30 exemplaren kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 150,00

Armando. -ZURÜCK- Glicee op katoenpapier.2016. Gesigneerd. Slechts 30 exemplaren kopen? Bied vanaf 1!Armando. -ZURÜCK- Glicee op katoenpapier.2016. Gesigneerd. Slechts 30 exemplaren kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

ARMANDO.

Mooie glicee van een schilderij met in door Armando niet vaak gebruikte kleuren.

Dit werk is wordt zeer zelden aangeboden.

Zeer fraaie glicee op handgemaakt katoenpapier.

Afmetingen blad: 60 x 58 cm.

Afmetingen beeld: 47 x 47 cm.

Titel: Zurück.

Jaar: 2016.

Oplage: Slechts 30 stuks wereldwijd.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Conditie: Als nieuw. Niet eerder ingelijst geweest.

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:31-07-2017 om 09:15
Eindtijd:04-08-2017 om 16:20
Biedingen (29)
Kruyt
04 aug. / 16:12
€ 150
IngridMorris
04 aug. / 15:58
€ 140
Kruyt
04 aug. / 10:57
€ 130
11093
04 aug. / 10:55
€ 120
Kruyt
04 aug. / 10:55
€ 120
11093
04 aug. / 10:54
€ 110
Kruyt
04 aug. / 10:54
€ 100
11093
04 aug. / 07:13
€ 95
IngridMorris
04 aug. / 07:11
€ 90
JCZ
03 aug. / 04:40
€ 85
11093
02 aug. / 20:29
€ 80
IngridMorris
02 aug. / 17:24
€ 75
11093
02 aug. / 17:23
€ 70
IngridMorris
02 aug. / 17:23
€ 70
11093
02 aug. / 06:27
€ 65
IngridMorris
01 aug. / 19:21
€ 60
JCZ
31 jul. / 22:51
€ 55
PeterSegaar
31 jul. / 16:53
€ 50
Bertha04
31 jul. / 16:53
€ 45
PeterSegaar
31 jul. / 16:53
€ 45
Bertha04
31 jul. / 16:39
€ 40
PeterSegaar
31 jul. / 15:49
€ 35
JCZ
31 jul. / 15:49
€ 30
PeterSegaar
31 jul. / 15:49
€ 26
JCZ
31 jul. / 15:48
€ 21
PeterSegaar
31 jul. / 15:48
€ 19
JCZ
31 jul. / 15:09
€ 17
PeterSegaar
31 jul. / 15:09
€ 15
PeterSegaar
31 jul. / 10:51
€ 1