Armin Sandig: Lithografie, Variation - Verkocht

Armin Sandig: Lithografie, Variation kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Armin Sandig (1929-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Armin Sandig.

Kunstenaar: Armin Sandig
Titel: Variation
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:18-01-2018 om 18:45
Eindtijd:27-01-2018 om 18:45
Rikkie
26 jan. / 16:13
€ 10