Arne Haugen Sorensen - abstracte litho uit 1967 - Verkocht

Arne Haugen Sorensen - abstracte litho uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Prenten & Uitgaves

Arne Haugen Sorensen - abstracte litho uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!Arne Haugen Sorensen - abstracte litho uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!Arne Haugen Sorensen - abstracte litho uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!Arne Haugen Sorensen - abstracte litho uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!Arne Haugen Sorensen - abstracte litho uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!Arne Haugen Sorensen - abstracte litho uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!Arne Haugen Sorensen - abstracte litho uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!
  • Arne Haugen Sorensen (1932)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1967
TechniekVaria
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Los stevig blad, ca. 27x21 cm, geplaatst achter glas, in een hoogwaardige hardhouten lijst, 34x28 cm (enige lichte slijtschade).
Dit blad is uitgegeven door The Situationist Times, 1967.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00

Arne Haugen Sorensen (1932)

Deens Deens

Geplaatst door  Miles
1811 verkochte items
Alle items van deze verkoper (167)
28 cm
34 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd8-8-2021 om 20:05
Eindtijd22-8-2021 om 10:22
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken