Arno Kramer - Gemengde techniek: 'Torso ' - Ingelijst

Arno Kramer - Gemengde techniek: 'Torso ' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 265!
Arno Kramer - Gemengde techniek: 'Torso ' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 265!Arno Kramer - Gemengde techniek: 'Torso ' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 265!Arno Kramer - Gemengde techniek: 'Torso ' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 265!Arno Kramer - Gemengde techniek: 'Torso ' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 265!
  • Arno Kramer (1945)
TypeTekening / Aquarel
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen97 cm x 63 cm (h x b)
Lijst101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Gemengde techniek van Arno Kramer met de titel: 'Torso'.

Titel: Torso (oranje stippen)
Periode: 1945 t/m 1999
Techniek: Gemengde techniek
Oplage: Unicum
Gesigneerd: Ongesigneerd
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 97 x 63 cm
Afmeting lijst (HxB): 101 x 71 cm
Conditie werk: Goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001311

Het werk is in goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.

Arno Kramer (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Maison_d_art
FA. (10)

Lid sinds 2019
270 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
71 cm
101 cm
63 cm
97 cm
Sluit over 3d 20u 43m 56s
Openingsbod€ 265
ObjectlocatieHamont Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:06-02-2023 om 10:55
Eindtijd:12-02-2023 om 20:30