Gemengde techniek vnl. dekverf en aquarel 15x14, op het passe-partout gesigneerd Arnaldo en gedateerd 1989, mooi ingelijst achter glas.
BIOGRAFIE ARNALDO Geboren20-08-1946 te Amsterdam (Arnold Kenneth Nieuwendam).
Opleiding1961-1971 L.T.S. schilderen.
Avondopleiding leerling, gezel, vakbekwaamheid,
Als kunstschilder autodidact
1972 Vestiging als zelfstandig kunstenaar.
Geeft klassiek gitaarlessen voor zijn levensonderhoud tot 1974. Daarna BKR.
Signeert zijn werk met Arnold Nieuwendam, Arnold of met A. Nieuwendam.
Vanaf 1985 met Arnaldo
1973-1976 Teken-, en schilders adviezen van kunstschilder R. Jurrissen
1976-1980 Portret- en figuur studies bij Carla Klein.
Huwt in 1982 met Carla Klein, beeldhouwster/medailleur
1982-1983 Glas-in-lood cursus (i.v.m. opdracht ontwerp glas- in-loodramen R.K. Kerk te s Gravenzande)
1988-1991 Geeft lessen kunstgeschiedenis.
1974-1987 Maakt gebruik van de B.K.R. (Beeldende Kunstenaars Regeling)
1985-2010 Signeert zijn schilderijen vanaf 1985 met ARNALDO i.v.m. uitgave van zijn dichtbundels.
kijk op: www.arnoldnieuwendam.nl
Vrij werk1972-2010 Tekeningen (diverse technieken) Aquarellen, gouaches
Vanaf 1990 specialisatie in oliepastels, olieverfschilderijen en aquarellen over Waterland.
Geeft vanaf 1993 lezingen over penningkunst.
Exposities1972-2014 Exposeert jaarlijks.
Werk in bezit Gemeente Amsterdam en het Rijk,
Het Kattenkabinet Amsterdam. Particulieren collecties in binnen- en buitenland.
Lid BBK (bond voor beeldende kunstenaars).
Koninklijk Nederlands Genootschap voor munt- en penningkunde. Allard Pierson Museum.
Versturen in Nederland en België E 10,00