Arnold van Griensven, Smeltende sneeuw, kleurets 65 x 50 cm - Verkocht

Arnold van Griensven, Smeltende sneeuw, kleurets 65 x 50 cm kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Arnold van Griensven, Smeltende sneeuw, kleurets 65 x 50 cm kopen? Bied vanaf 10!Arnold van Griensven, Smeltende sneeuw, kleurets 65 x 50 cm kopen? Bied vanaf 10!Arnold van Griensven, Smeltende sneeuw, kleurets 65 x 50 cm kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Rembrandt

1 verkochte items
  • Arnold van Griensven (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Een subtiele kleurets (65 x 50 cm) van Arnold van Griensven in kleine oplage (nummer 10 van 15), zonder jaar (rond 1980) en handgesigneerd rechtsonder. Het werk, op dik papier, is in uitstekende staat en wordt goed verpakt in een koker verzonden.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:11-06-2016 om 12:25
Eindtijd:25-06-2016 om 12:25
MvN
21 jun. / 01:52
€ 10