Val-Saint-Lambert - Art Deco 2 Luxval glazen vazen - Verkocht

Val-Saint-Lambert - Art Deco 2 Luxval glazen vazen kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 45,00

Val-Saint-Lambert - Art Deco 2 Luxval glazen vazen kopen? Bied vanaf 30!Val-Saint-Lambert - Art Deco 2 Luxval glazen vazen kopen? Bied vanaf 30!Val-Saint-Lambert - Art Deco 2 Luxval glazen vazen kopen? Bied vanaf 30!Val-Saint-Lambert - Art Deco 2 Luxval glazen vazen kopen? Bied vanaf 30!Val-Saint-Lambert - Art Deco 2 Luxval glazen vazen kopen? Bied vanaf 30!Val-Saint-Lambert - Art Deco 2 Luxval glazen vazen kopen? Bied vanaf 30!Val-Saint-Lambert - Art Deco 2 Luxval glazen vazen kopen? Bied vanaf 30!Val-Saint-Lambert - Art Deco 2 Luxval glazen vazen kopen? Bied vanaf 30!Val-Saint-Lambert - Art Deco 2 Luxval glazen vazen kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

320 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Val-Saint-Lambert (1826)
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen25 cm x 14 cm (h x b)
Gewicht1706 gram
GemerktOngesigneerd
VSL Art Deco 2 x Luxval glazen vazen, acht hoekige voet.
België ca. 1935.
Hoogte grote Rosaline gekleurde vaas: 25 cm, max. doorsnede 14 cm, gewicht 1057 gram.
Niet gesigneerd, goede staat.

Hoogte Fumé gekleurde vaas: 20 cm, max. doorsnede 14 cm, gewicht 649 gram.
Niet gesigneerd, goede staat.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:15-10-2019 om 11:17
Eindtijd:19-10-2019 om 16:15
Biedingen (4)
riablaauwbroek
19 okt. / 11:39
€ 45
kcdenboogert
19 okt. / 11:39
€ 40
riablaauwbroek
19 okt. / 11:39
€ 35
kcdenboogert
15 okt. / 17:09
€ 30