Niet of onleesbaar gesigneerd - ART DECO LITHO ges HP - Verkocht

ART DECO LITHO ges HP kopen? Bied vanaf 40!
ART DECO LITHO ges HP kopen? Bied vanaf 40!ART DECO LITHO ges HP kopen? Bied vanaf 40!ART DECO LITHO ges HP kopen? Bied vanaf 40!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

MONOGRAM HP

ART DECO MEISJE

LITHO IN DE MAAT 27 X 38 CM

ZONDER LIJST

GOEDE STAAT

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:31-12-2015 om 15:32
Eindtijd:08-01-2016 om 21:32
HJJLEN
08 jan. / 21:12
€ 40