Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco stijl platelen windlicht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco stijl platelen windlicht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 6,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco stijl platelen windlicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco stijl platelen windlicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco stijl platelen windlicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco stijl platelen windlicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco stijl platelen windlicht kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlArt Deco
Afmetingen14 cm x 8 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
Art deco stijl platelen windlicht. Brique kleur mat geglazuurd, niet gemerkt.

Onbeschadigd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(38)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
8 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 6,00
Starttijd:12-08-2018 om 21:32
Eindtijd:25-08-2018 om 20:55
Biedingen (6)
AP020
16 aug. / 09:34
€ 6
devaanhoek
16 aug. / 09:34
€ 5
AP020
16 aug. / 09:34
€ 4
devaanhoek
16 aug. / 09:34
€ 3
AP020
16 aug. / 09:34
€ 2
devaanhoek
15 aug. / 18:21
€ 1