Niet of onleesbaar gesigneerd - Art nouveau Boheems hand beschilderd satine kristallen dekselpot - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art nouveau Boheems hand beschilderd satine kristallen dekselpot kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art nouveau Boheems hand beschilderd satine kristallen dekselpot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art nouveau Boheems hand beschilderd satine kristallen dekselpot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art nouveau Boheems hand beschilderd satine kristallen dekselpot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art nouveau Boheems hand beschilderd satine kristallen dekselpot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art nouveau Boheems hand beschilderd satine kristallen dekselpot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art nouveau Boheems hand beschilderd satine kristallen dekselpot kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1850 t/m 1900
StijlJugendstil
Afmetingen12 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Art nouveau Boheems hand beschilderd satine kristallen dekselpotje voorzien van donkerrode decoratie, wel wat versleten. En gesigneerd Jorg. In prima conditie.

Goede conditie alleen de decoratie is wat versleten.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(40)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
9
12
9
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:10-07-2019 om 15:50
Eindtijd:21-07-2019 om 21:34
sandt034
21 jul. / 20:58
€ 10