Arthur Bernard, zeefdruk, 'Vogel'. 1996 - Verkocht

Arthur Bernard, zeefdruk, 'Vogel'. 1996 kopen? Bied vanaf 59!
Arthur Bernard, zeefdruk, 'Vogel'. 1996 kopen? Bied vanaf 59!Arthur Bernard, zeefdruk, 'Vogel'. 1996 kopen? Bied vanaf 59!Arthur Bernard, zeefdruk, 'Vogel'. 1996 kopen? Bied vanaf 59!
  • Arthur Bernard (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie en zeldzame zeefdruk van de hand van Arthur Bernard.

Papierformaat is 22x20cm.

In 1996 uitgegeven ter ere van het 25-jarig bestaan van de Nederlandse brandwonden stichting. Voor deze gelegenheid hebben 25 kunstenaars hun interpretatie van een vogel vereeuwigd in een kunstwerk. De zeefdruk is gedrukt door peter wilms op 250 grams arches velin papier. De oplage is zeer beperkt. Het gaat in totaal om 25 genummerde edities, 20 épreuve d'artistes en 10 hors commerce exemplaren. Deze zeefdruk is extreem zeldzaam, 'genummerd' L/Z. Het betreft de kunstenaarseditie. Alle kunstenaars hebben een complete box van 25 zeefdrukken ontvangen. Deze zeefdruk is eigendom geweest van Hans Vanhorck.

Let op: portfoliobladen op foto 2 en 3 zitten niet bij de koop inbegrepen!

Arthur Bernard (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

687 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
Dit item is verkocht voor 59,00
Starttijd:11-04-2018 om 14:06
Eindtijd:24-04-2018 om 21:06
hester2
24 apr. / 20:55
€ 59