"Artists of the World", o.a. Müller: Vier lithografien, diverse voorstellingen - Verkocht

"Artists of the World", o.a. Müller: Vier lithografien, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

"Artists of the World", o.a. Müller: Vier lithografien, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 20!"Artists of the World", o.a. Müller: Vier lithografien, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 20!"Artists of the World", o.a. Müller: Vier lithografien, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 20!"Artists of the World", o.a. Müller: Vier lithografien, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 20!

Uwe Muller-Fabian

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Uwe Muller-Fabian
GesigneerdHandgesigneerd

Vier handgesigneerde lithografien uit de serie "Artists of the World":

Kunstenaars: Jacques Decaux, Hardtke, Paulmichel, Fabian Müller
Titels:  Nature I, Winter, Fantasie, Cafe
Genummerd HC 29/150, H.C. 109/150, H.C. 9/150, H.C. 33/150
Afmeting bladen: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 17,50 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Uwe Muller-Fabian

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:23-12-2016 om 09:10
Eindtijd:30-12-2016 om 19:10
Peinado
26 dec. / 20:41
€ 20