ARTURO ZEER GROTE Zeefdruk SURREALISTISCH - Verkocht

ARTURO ZEER GROTE Zeefdruk  SURREALISTISCH kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

ARTURO ZEER GROTE Zeefdruk  SURREALISTISCH kopen? Bied vanaf 55!ARTURO ZEER GROTE Zeefdruk  SURREALISTISCH kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1063 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Arturo (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Arturo Parisius

Zeer grote zeefdruk in perfecte staat

EA exemplaar  Handgesigneerd  en nooit ingelijst geweest

Afmeting  90x90 cm   GALERIEPRIJS  CA 450 EURO

Verzending aangetekend in koker 12.50 in ned  17.50 in belgie

Arturo (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1063 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:05-07-2014 om 09:16
Eindtijd:12-07-2014 om 09:16
Marcellius
07 jul. / 21:07
€ 55