Arty Grimm: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst

Arty Grimm: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 14,00

Arty Grimm: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Arty Grimm: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (203)
  • Arty Grimm (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1985
Afmetingen lijst: 66 cm x 51 cm (Beeld: 25 cm x 30 cm)
Oplage: 7/10
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in zwarte aluminium lijst
Conditie: Beeld in zeer goede staat, maar in het passe-partout enkele krassen

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Afhandeling:

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQUT

Dit item is verkocht voor 14,00

Starttijd:22-02-2017 om 13:30
Eindtijd:05-03-2017 om 13:30

Biedingen (8):

Kimdegroot
4 mrt. / 21:44
€ 14
avholstein
4 mrt. / 21:44
€ 12
Kimdegroot
4 mrt. / 21:44
€ 11
avholstein
4 mrt. / 14:54
€ 9
Art2Have
4 mrt. / 14:54
€ 7
avholstein
4 mrt. / 14:54
€ 5
Art2Have
4 mrt. / 14:54
€ 3
avholstein
22 feb. / 19:19
€ 1