Arty Grimm, Zeefdruk - Verkocht

Arty Grimm, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 50,00

Arty Grimm, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Arty Grimm, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  borisgijp

2 verkochte items
  • Arty Grimm (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefruk van Arty Grimm (http://artygrimm.com/) eerder afkomstig uit collectie Kunst & Historisch bezit van ASR.

De Zeefdruk dateert uit 1991 en is zelf 56 * 66 cm, ingelijst (licht eikenhout) met glas en passepartout zijn afmetingen 81 * 90 cm.

Het werk afgehaald worden in Amersfoort, bezorging in overleg.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:01-10-2013 om 19:49
Eindtijd:08-10-2013 om 19:49
Biedingen (12)
Smitje
07 okt. / 15:23
€ 50
TWL
07 okt. / 15:10
€ 45
Smitje
05 okt. / 21:52
€ 40
TWL
05 okt. / 18:53
€ 35
Smitje
04 okt. / 16:51
€ 30
Stientje
04 okt. / 16:51
€ 25
Smitje
04 okt. / 16:51
€ 25
Stientje
04 okt. / 16:50
€ 20
Smitje
04 okt. / 16:50
€ 15
Stientje
04 okt. / 16:49
€ 10
Smitje
04 okt. / 16:49
€ 5
Stientje
01 okt. / 19:56
€ 1