Arty Grimm, Zeefdruk - Verkocht

Arty Grimm, Zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 46,00

Arty Grimm, Zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!Arty Grimm, Zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  borisgijp

2 verkochte items
  • Arty Grimm (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefruk van Arty Grimm (http://artygrimm.com/) eerder afkomstig uit collectie Kunst & Historisch bezit van ASR.

Zeefdruk dateert uit 1989 en is zelf 66 * 88 cm, ingelijst (licht eikenhout) met glas en passepartout zijn afmetingen 90 * 112 cm.

Oplage 67/100

Werk kan opgehaald worden in Amersfoort, bezorging in overleg.

Dit item is verkocht voor 46,00
Starttijd:01-10-2013 om 20:01
Eindtijd:08-10-2013 om 20:01
Biedingen (11)
Smitje
07 okt. / 20:54
€ 46
TWL
07 okt. / 20:53
€ 41
Smitje
07 okt. / 20:53
€ 40
TWL
07 okt. / 18:42
€ 35
Smitje
06 okt. / 10:27
€ 30
imrekrabbenbos
06 okt. / 09:49
€ 25
Smitje
05 okt. / 21:51
€ 20
TWL
05 okt. / 18:53
€ 15
Smitje
04 okt. / 21:15
€ 10
TWL
04 okt. / 21:12
€ 5
Smitje
04 okt. / 16:54
€ 1