Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970

Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970 kopen? Bied vanaf 75!
Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970 kopen? Bied vanaf 75!Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970 kopen? Bied vanaf 75!
  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeAffiches
Jaartal1970
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
Afmetingen65 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Pierre ALECHINSKY - Astres et Désastres, 1970

The London Arts Gallery, Londres
Print at Imprimerie Arte
Signed in the plate
Original lithograph poster 1000 ex.

Pierre Alechinsky (1927)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (54)

881 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
46 cm
65 cm
Starttijd:17-05-2022 om 23:54
Eindtijd:30-05-2022 om 22:03
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa