Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970 - Verkocht

Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970 kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970 kopen? Bied vanaf 50!Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970 kopen? Bied vanaf 50!
  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeAffiches
Jaartal1970
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpBeeldende Kunst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Pierre ALECHINSKY - Astres et Désastres, 1970

The London Arts Gallery, Londres
Print at Imprimerie Arte
Signed in the plate
Original lithograph poster 1000 ex.

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2022 om 21:19
Eindtijd:12-12-2022 om 19:15
dewitte
09 dec. / 19:35
€ 50