Astrid Beumer - Figuur

Astrid Beumer - Figuur kopen? Bied vanaf 300!
Astrid Beumer - Figuur kopen? Bied vanaf 300!Astrid Beumer - Figuur kopen? Bied vanaf 300!Astrid Beumer - Figuur kopen? Bied vanaf 300!Astrid Beumer - Figuur kopen? Bied vanaf 300!Astrid Beumer - Figuur kopen? Bied vanaf 300!Astrid Beumer - Figuur kopen? Bied vanaf 300!
  • Astrid Beumer (1963)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1991
IngelijstIngelijst
Afmetingen122 cm x 92 cm (h x b)
Lijst130 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig groot werk van artistieke duizendpoot Astrid Beumer gevat in een nette lijst. Ex collectie SBK Amsterdam.

Werk van Beumer maakt deel uit van de collecties van onder andere: the Museum of Fine Arts - Budapest, Meermanno Museum - Den Haag, Museum of Modern Art - New York,
Victoria & Albert - London en Museum de Lakenhal in Leiden.

Gedurende de veiling is het werk op afspraak te bezichtigen in Utrecht.

Astrid Beumer (1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (12 )

157 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
100 cm
130 cm
92 cm
122 cm
Sluit over 2d 18u 12m 26s
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieUtrecht ,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:24-11-2022 om 14:34
Eindtijd:08-12-2022 om 20:11