Astrid Engels (1941) - zeefdruk 177/250, handgesigneerd en '93 (ingelijst)

Astrid Engels (1941) - zeefdruk 177/250, handgesigneerd en '93 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Astrid Engels (1941) - zeefdruk 177/250, handgesigneerd en '93 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Astrid Engels (1941) - zeefdruk 177/250, handgesigneerd en '93 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Astrid Engels (1941) - zeefdruk 177/250, handgesigneerd en '93 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Astrid Engels (1941) - zeefdruk 177/250, handgesigneerd en '93 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Astrid Engels (1941) - zeefdruk 177/250, handgesigneerd en '93 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Astrid Engels (1941) - zeefdruk 177/250, handgesigneerd en '93 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Astrid Engels (1941) - zeefdruk 177/250, handgesigneerd en '93 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Astrid Engels (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Astrid Engels (1941)

Zeefdruk 177/250, handgesigneerd en '93 (ingelijst)

Afmetingen lijst: 60cm x 100cm

Status: Goed, is netjes ingelijst en achter glas.

Verzenden mogelijk.

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:07-01-2018 om 18:44
Eindtijd:21-01-2018 om 18:44

Biedingen (4):

LEE1959
21 jan. / 15:14
€ 12
waterkant
21 jan. / 15:14
€ 10
waterkant
21 jan. / 14:54
€ 3
LEE1959
7 jan. / 21:07
€ 1