Astrid Engels - zeefdruk - GROOT - Verkocht

Astrid Engels - zeefdruk - GROOT kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

Astrid Engels - zeefdruk - GROOT kopen? Bied vanaf 120!Astrid Engels - zeefdruk - GROOT kopen? Bied vanaf 120!Astrid Engels - zeefdruk - GROOT kopen? Bied vanaf 120!Astrid Engels - zeefdruk - GROOT kopen? Bied vanaf 120!Astrid Engels - zeefdruk - GROOT kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Astrid Engels (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote zeefdruk van Astrid Engels, zonder titel. Het blad geschept papier is 95 x 74 cm, de afbeelding 75 x 60 cm. Het werk is met potlood gesigneerd en van oplagenummer 92/125 voorzien. De conditie van de zeefdruk is goed, op de achterzijde enkele plakbandresten van een eerdere inlijsting. Het werk is niet ingelijst.

De zeefdruk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of verpakt in een stevige koker aangetekend worden verzonden op kosten van de koper

Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:15-09-2017 om 12:44
Eindtijd:22-09-2017 om 12:44
galerietweebijdrie
18 sep. / 22:55
€ 120