Astrid van Leest, Psyche, Ets

Astrid van Leest, Psyche, Ets kopen? Bied vanaf 40!

Astrid van Leest, Psyche, Ets

Verkoopprijs: € 40,00

Astrid van Leest, Psyche, Ets kopen? Bied vanaf 40!Astrid van Leest, Psyche, Ets kopen? Bied vanaf 40!Astrid van Leest, Psyche, Ets kopen? Bied vanaf 40!Astrid van Leest, Psyche, Ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Astrid van Leest (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Astrid van Leest

Voorstelling getiteld 'Psyche'

Losbladig, beeldmaat 10x26, bladmaat 18x35

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'astrid van leest '78'

Getiteld m.o. 'Psyche'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:31-12-2017 om 11:38
Eindtijd:09-01-2018 om 13:38

Biedingen (1):

kabrink
9 jan. / 11:58
€ 40