Rik van Iersel - ATELIER VAN DE KUNSTENAAR / KLEURLITHO / 60x72cm / SIG / 1988 - Verkocht

Rik van Iersel - ATELIER VAN DE KUNSTENAAR / KLEURLITHO / 60x72cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 25!
Rik van Iersel - ATELIER VAN DE KUNSTENAAR / KLEURLITHO / 60x72cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - ATELIER VAN DE KUNSTENAAR / KLEURLITHO / 60x72cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - ATELIER VAN DE KUNSTENAAR / KLEURLITHO / 60x72cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 25!Rik van Iersel - ATELIER VAN DE KUNSTENAAR / KLEURLITHO / 60x72cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 25!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage27/90
Rik Van Iersel (°1961).
Atelierzicht van de kunstenaar.
Kleurlithografie op dik papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 27/90.
1988.
Goede staat. Deuken aan boord rechts.
Blad: 60x72cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Goede staat.

Deuken aan boord rechts.

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (25)

531 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
72 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-11-2022 om 12:00
Eindtijd:09-12-2022 om 07:41
ShahinBagherzadeh
08 dec. / 23:14
€ 25