atelier willen oppenoorth olieverf - Verkocht

atelier willen oppenoorth olieverf kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

atelier willen oppenoorth olieverf kopen? Bied vanaf 25!atelier willen oppenoorth olieverf kopen? Bied vanaf 25!atelier willen oppenoorth olieverf kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Willem Oppenoorth (1847-1905)

Koopje Boerenerf van Willen oppenoorth

mooi werkje van de schilder( lijst is beschadigt )

maten 30 cmx 40cm gesigneerd

AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:07-02-2016 om 11:21
Eindtijd:14-02-2016 om 11:21
artv
14 feb. / 11:15
€ 25