Attilio Forgioli - Senza titolo

Attilio Forgioli - Senza titolo kopen? Bied vanaf 50!
Attilio Forgioli - Senza titolo kopen? Bied vanaf 50!Attilio Forgioli - Senza titolo kopen? Bied vanaf 50!
  • Attilio Forgioli (1933)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 5 kleuren.

Afm: 23.5 × 30 cm
Jaar: ?
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Attilio Forgioli (1933)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12 )

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
23.5 cm
30 cm
Starttijd:02-10-2022 om 15:36
Eindtijd:09-10-2022 om 19:15
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa