Albert Torringa - au bord du lac - Verkocht

Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!
Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!Albert Torringa - au bord du lac kopen? Bied vanaf 25!
  • Albert Torringa (1886-1963)
StijlRomantisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Albert Torringa uit het Noord-Hollandse Bloemendaal maakte dit romantische werk aan een meer in de Alpen

Het doek zit op een spieraam en vertoont de gebruikelijke sporen van ouderdom.

Albert Torringa (1886-1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Cords
FA. (4)

Lid sinds 2018
152 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-07-2022 om 11:22
Eindtijd:29-07-2022 om 20:27
Jorn_G
27 jul. / 10:28
€ 25