Pieter Defesche - Aubade

Pieter Defesche - Aubade kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Defesche - Aubade kopen? Bied vanaf 50!Pieter Defesche - Aubade kopen? Bied vanaf 50!Pieter Defesche - Aubade kopen? Bied vanaf 50!Pieter Defesche - Aubade kopen? Bied vanaf 50!
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage65/100
Pieter Defeche, Amsterdamse Limburger.
Litho uit 1998
In potlood gesigneerd , gedateerd en genummerd.
65/100

Het werk kan in overleg ook worden afgehaald in Den Bosch

Altijd bewaart in donker, nooit ingelijst

Starttijd:15-02-2022 om 18:19
Eindtijd:01-03-2022 om 22:56
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Bosch , Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa