Aubrey Beardsley - Isolde

Aubrey Beardsley - Isolde kopen? Bied vanaf 50!
Aubrey Beardsley - Isolde kopen? Bied vanaf 50!Aubrey Beardsley - Isolde kopen? Bied vanaf 50!Aubrey Beardsley - Isolde kopen? Bied vanaf 50!Aubrey Beardsley - Isolde kopen? Bied vanaf 50!Aubrey Beardsley - Isolde kopen? Bied vanaf 50!Aubrey Beardsley - Isolde kopen? Bied vanaf 50!Aubrey Beardsley - Isolde kopen? Bied vanaf 50!
  • Aubrey Beardsley (1872-1898)
TypeAffiches
Jaartal1973
OnderwerpBeeldende Kunst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen99 cm x 68 cm (h x b)
Deze originele vintage poster "Isolde"  van Aubrey Beardsley is in een werkelijk hele goede conditie
Met veel moeite zijn nog gaatjes te ontdekken in de hoeken waarmee hij ooit ( een paar jaar ) opgeprikt is geweest
Erg decoratief

Een originele Scandecor-poster (27 "x 39") van "Isolde" door de Victoriaanse kunstenaar Aubrey Beardsley  gemaakt eind 19e eeuw. Het Zweedse bedrijf Scandecor werd opgericht in 1967 en groeide uit tot een van 's werelds grootste posterbedrijven. Ze specialiseerden zich in het leveren van posters aan studenten en de jeugd van de dag. De fantasiefiguren van Beardsley bleken populair in de jaren 70 en deze poster werd gedrukt in 1973.

Originele vintage poster van Aubrey Beardsley

Gemaakt eind 19e eeuw
Conditie is uitstekend
Bijna niet zichtbaar zitten er kleine gaatjes op de hoeken Van punaises waarmee hij destijds (korte tijd) opgehangen is geweest

Aubrey Beardsley (1872-1898)

EngelsEngelsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  IngridVolkersz

Lid sinds 2017
15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
68 cm
99 cm
Starttijd:17-11-2022 om 14:05
Eindtijd:26-11-2022 om 22:49
Openingsbod € 50
ObjectlocatieOISTERWIJK,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa