August Oleffe - Havenzicht (kleurenets, 1921)

August Oleffe - Havenzicht (kleurenets, 1921) kopen? Bied vanaf 75!
August Oleffe - Havenzicht (kleurenets, 1921) kopen? Bied vanaf 75!August Oleffe - Havenzicht (kleurenets, 1921) kopen? Bied vanaf 75!August Oleffe - Havenzicht (kleurenets, 1921) kopen? Bied vanaf 75!August Oleffe - Havenzicht (kleurenets, 1921) kopen? Bied vanaf 75!
  • August Oleffe (1867-1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1921
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 30 cm (h x b)
Lijst42 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zicht op Nieuwpoort, waar Oleffe van 1895 tot 1906 woonde. Het dateert echter van 1921, toen de kunstenaar tot volle rijpheid was gekomen en in Oudergem woonde, waar hij tot de vriendenkring van Rik Wouters (†1916) had behoord.
Linksonder getekend en gedateerd; draagt atelierstempel.
Waarschijnlijk een enig exemplaar.

Mooie kleurenets in zeer goede staat.  Geen vocht- of lichtschade.

Perfect ingekaderd bij het in 1892 gestichte huis Artiges & Zn te Brussel.

August Oleffe (1867-1931)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Dirkkennis

Lid sinds 2022
3 verkochte items
40 cm
42 cm
30 cm
32 cm
Starttijd:15-04-2022 om 21:41
Eindtijd:29-04-2022 om 19:48
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGeel,  België
VerzendingAlleen binnen Europa