Auke de Vries - (1937) Lijnets 1988 zonder titel - Verkocht

Auke de Vries - (1937) Lijnets 1988 zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Auke de Vries - (1937) Lijnets 1988 zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Auke de Vries - (1937) Lijnets 1988 zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Auke de Vries - (1937) Lijnets 1988 zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Maryse

Lid sinds 2019
9 verkochte items
  • Auke de Vries (1937)
Jaartal1988
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60

Auke de Vries heeft hij voordat hij ging beeldhouwen als schilder en graficus gewerkt. Fijne draadachtige lijntjes karakteriseerden zijn prenten. Vanaf de jaren 70 maakt hij metalen sculpturen.

De lijnets heeft hij vervaardigd voor de Grafiekmap1988 voor de Vereniging Vrienden van het Frans Halsmuseum.

Beeldformaat: 19 x 23 cm (h x b)
Papier Zerkal Büten

De ets is met de hand gesigneerd en genummerd: nr. 12  van 60

alleen aan de bovenkant een licht vlekje (niet op de afbeelding)

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:30-09-2019 om 16:09
Eindtijd:08-10-2019 om 22:52
Doede91
08 okt. / 22:33
€ 50