Auke de Vries - Grote ets kleine oplage

Auke de Vries - Grote ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 110!
Auke de Vries - Grote ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 110!Auke de Vries - Grote ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 110!Auke de Vries - Grote ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 110!Auke de Vries - Grote ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 110!Auke de Vries - Grote ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 110!Auke de Vries - Grote ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 110!
  • Auke de Vries (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen73 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10
Ets op dik papier van Auke de Vries, gesigneerd en genummerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 17 euro, aangetekend 19 euro. Kan niet opgerold verzonden worden.

rechtsonder een vouw en wat vlekjes zie foto's, overig uitstekende staat

Auke de Vries (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Cello1
FA. (43)

1221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
55.5 cm
73 cm
Starttijd:09-09-2022 om 19:39
Eindtijd:23-09-2022 om 20:41
Openingsbod € 110
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa