Auke Hettema - Ostia Antica

Auke Hettema - Ostia Antica kopen? Bied vanaf 39!
Auke Hettema - Ostia Antica kopen? Bied vanaf 39!Auke Hettema - Ostia Antica kopen? Bied vanaf 39!Auke Hettema - Ostia Antica kopen? Bied vanaf 39!Auke Hettema - Ostia Antica kopen? Bied vanaf 39!Auke Hettema - Ostia Antica kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

436 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Auke Hettema (1927-2004)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1976
TechniekStift
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie pentekening.
Gesigneerd en gedateerd.
Hettema is vooral bekend als beeldhouwer.
Zie foto's.

Zie foto's.

Auke Hettema (1927-2004)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

436 verkochte items
36 cm
27 cm
Starttijd:25-12-2021 om 19:51
Eindtijd:01-01-2021 om 21:40
Openingsbod€ 39
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland