Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede - Verkocht

Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
  • Nikolaas Eekman (1889-1973)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1921
TechniekHout/Linosnede
StijlExpressionistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen10.5 cm x 12.5 cm (h x b)
Passe-partout22.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede door Nicolaas Eekman
Voorstelling van een boerenechtpaar dat huiswaarts gaat met hun geit
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 10.5x12.5, bladmaat 15x16
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Eekman'
Getiteld en gedateerd in potlood op passepartout: 'Avond' 1921 (Verbeeldingen 16)
Herkomst: Collectie Philip Janssen (rood collectioneursstempel)
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-08-2022 om 11:07
Eindtijd:20-08-2022 om 21:41
MD1960
20 aug. / 20:42
€ 45