A.W. van Munster, Delftsche Poort Rotterdam, Litho - Verkocht

A.W. van Munster, Delftsche Poort Rotterdam, Litho kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

A.W. van Munster, Delftsche Poort Rotterdam, Litho kopen? Bied vanaf 20!A.W. van Munster, Delftsche Poort Rotterdam, Litho kopen? Bied vanaf 20!A.W. van Munster, Delftsche Poort Rotterdam, Litho kopen? Bied vanaf 20!A.W. van Munster, Delftsche Poort Rotterdam, Litho kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • A.W. van Munster
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Fraaie klassieke litho door A.W. van Munster

Voorstelling van de Delftsche Poort in Rotterdam

Mooi tijdsbeeld met links tram en Laurenstoren

Gelijst, beeldmaat 9x14,5, lijstmaat 27x33

Gesigneerd in potlood r.o. 'A.W. van Munster' en monogram l.o. in de druk 'AWM'

Getiteld in potlood l.o. 'Delftsche Poort'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:15-12-2017 om 20:11
Eindtijd:24-12-2017 om 21:11
lenvangelder
23 dec. / 19:10
€ 20