Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1951 |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
A.W. van Munster was
een Nederlands graficus. Hij etste voornamelijk stadsgezichten, veelal in
Rotterdam. Op de achtergrond van deze ets, Lange Torenstraat te Rotterdam, is de Laurenskerk zichtbaar.
Ingelijst in de
originele houten lijst met stempel van de kunsthandel/lijstenmaker ‘Van Munster’ (Eerste Middellandstraat). Signatuur in potlood r.o.: 'AW
van Munster'. Titel in potlood l.o.: Lange
Torenstraat. Datum in spiegelbeeld op de ets: 1951.
Bij voorkeur ophalen in Eindhoven. Werk wordt eventueel verzonden voor risico koper (glasbreuk).
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
de gebruikelijke lichte verkleuring, zie foto's. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eindhoven (centrum), Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 15-1-2023 om 11:32 |
Eindtijd | 22-1-2023 om 19:10 |
Objectlocatie | Eindhoven (centrum), Nederland |