A.W. van Munster -- Olieverf op paneel -- Boerderijgezicht - Verkocht

A.W. van Munster  -- Olieverf op paneel  --  Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 28!

Verkoopprijs: € 28,00

A.W. van Munster  -- Olieverf op paneel  --  Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 28!A.W. van Munster  -- Olieverf op paneel  --  Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 28!A.W. van Munster  -- Olieverf op paneel  --  Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 28!A.W. van Munster  -- Olieverf op paneel  --  Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 28!

Geplaatst door  artv
FA. (4)

134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • A.W. van Munster

Een mooi werkje van de schilder/graficus A.W. van Munster, olieverf op paneel, 20x30 cm, r.o. gesigneerd. De eenvoudige maar gave lijst meet 25x35 cm. Het werk is in prima conditie. Van van Munster zijn hoofdzakelijk etsen bekend. Olieverfschilderijen zijn veel schaarser.

Dit item is verkocht voor 28,00
Starttijd:06-06-2016 om 07:54
Eindtijd:11-06-2016 om 18:54
EgTich
07 jun. / 13:02
€ 28