Paul Kromjong - B1671-7b, dorpsgezicht Budapest - Verkocht

Paul Kromjong - B1671-7b, dorpsgezicht Budapest kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Kromjong - B1671-7b, dorpsgezicht Budapest kopen? Bied vanaf 10!Paul Kromjong - B1671-7b, dorpsgezicht Budapest kopen? Bied vanaf 10!Paul Kromjong - B1671-7b, dorpsgezicht Budapest kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Paul Kromjong (1903-1979)
Jaartal1938
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen11 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
B1671-7b, Kromjong,
Budapest, gemengde techniek op papier,
gedateerd 1938, r.o. gesigneerd,
beeldmaat: 10 x 13, zonder lijst,

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

staat: papier vergeeld door de tijd

Paul Kromjong (1903-1979)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
13 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-03-2020 om 21:39
Eindtijd:20-03-2020 om 21:16
Strechgel
13 mrt. / 13:43
€ 10