FA. (3)

Alfred Eckhardt - B673-1 - Sterrenbeelden seizoenen

Alfred Eckhardt - B673-1 - Sterrenbeelden seizoenen kopen? Bied vanaf 150!
Alfred Eckhardt - B673-1 - Sterrenbeelden seizoenen kopen? Bied vanaf 150!Alfred Eckhardt - B673-1 - Sterrenbeelden seizoenen kopen? Bied vanaf 150!Alfred Eckhardt - B673-1 - Sterrenbeelden seizoenen kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Alfred Eckhardt (1911-1988)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 19 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
B673-1, Alfred Eckhardt, sterrenbeelden seizoenen, gemengde techniek op papier, gesigneerd r.o., beeldmaat 19 x 25 cm, lijstmaat 51 x 41 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld en licht gebobbeld. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Alfred Eckhardt (1911-1988)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
41 cm
51 cm
19 cm
25 cm
Starttijd:16-10-2019 om 09:52
Eindtijd:16-08-2020 om 19:10
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier