BADENDE NAAKTEN van AD BEEKMANS BRABANDT - Verkocht

BADENDE NAAKTEN van AD BEEKMANS BRABANDT kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 18,00

BADENDE NAAKTEN van AD BEEKMANS BRABANDT kopen? Bied vanaf 1!BADENDE NAAKTEN van AD BEEKMANS BRABANDT kopen? Bied vanaf 1!BADENDE NAAKTEN van AD BEEKMANS BRABANDT kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ad Beekmans (1904-1978)
TypeTekening / Aquarel

AD BEEKMANS

NAAKTEN

INKTEKENING IN DE MAAT 30 X 48 CM

gesigneerd onder A Beekmans

omstreeks 1965

HERKOMST ; NALATENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR

zonder lijst

COMBINEREN VAN VERZENDKOSTEN IS MOGELIJK bij meerdere aankopen

KLEINE MEESTERS HEBBEN GROTE TOEKOMST

Dit item is verkocht voor 18,00
Starttijd:25-06-2015 om 21:07
Eindtijd:05-07-2015 om 21:07
Biedingen (8)
mappart
05 jul. / 18:37
€ 18
15098
05 jul. / 18:37
€ 16
mappart
05 jul. / 18:37
€ 16
15098
05 jul. / 18:11
€ 12
mappart
05 jul. / 18:11
€ 10
mappart
02 jul. / 21:51
€ 8
15098
02 jul. / 21:51
€ 6
15098
30 jun. / 13:09
€ 1