Wouter Stips - Balancing

Wouter Stips - Balancing kopen? Bied vanaf 115!
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage28 drukgangen, drukinkt op oliebasis. Extra drukgang met gouddruk
Zeefdruk op handgeschept papier, handgescheurd.

28 drukgangen, drukinkt op oliebasis. Extra drukgang met gouddruk.

Gesigneerd en genummerd in de prent door de kunstenaar.

Prachtig ambachtelijk drukwerk van meesterdrukker Peter Wilms gedrukt in Delhi, India

Wouter Stips (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (30)
Geplaatst door  BobbyArt

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
41 cm
34 cm
Starttijd:19-06-2022 om 18:27
Eindtijd:25-06-2022 om 16:00
Openingsbod € 115
ObjectlocatieHilversum, Nederland